video's geven een veel levendiger beeld van de accommodatie dan statische afbeeldingen alleen. Een virtuele rondleiding door het vakantiehuisje voor een realistischer beeld. Een vakantiewoning met buitenkeuken huren. Geniet van de gezelligheid van buiten tafelen en koken. Buiten koken geeft je natuurlijk hét vakantiegevoel! Huur een vakantiehuisje met jacuzzi en kom helemaal tot rust. Geniet van een geweldig uitzicht. De ultieme wellness-ervaring, maar dan helemaal voor jezelf. Geniet van water, rust en ruimte door een vakantiehuis te huren aan een rivier of meer. Trakteer jezelf iedere dag op een fantastisch uitzicht en een frisse duik. Een vakantiewoning huren in Lot? Hier vind je gîtes, fermettes, chalets, vakantiehuisjes, boerderijen en villa’s van particuliere eigenaren.
Tot in de late uurtjes eten en borrelen in je eigen buitenkeuken
Een buitenkeuken bij een vakantiewoning is voor veel vakantiegangers de ultieme droom. Je geniet van de heerlijk zachte en warme temperaturen in de avond, terwijl je de mooiste streekgerechten uitprobeert op de barbecue of een waar kookeiland. Het zonnetje schijnt nog lichtjes op je gezicht, terwijl de zon langzaam maar zeker zakt aan de horizon. Je geniet van een aperitiefje, terwijl de kids lekker op het grasveld of in het zwembad aan het spelen zijn.
Verplaats het hart van de woning naar buiten!
Vandaag de dag is de keuken het hart van de woning. Thuis is het vast en zeker de plek waar je ontbijt met het gezin, dineert met je partner of borrelt met vrienden. Waarom haal je dit leven niet gewoon naar buiten? Je spendeert daardoor de maximale tijd in de buitenlucht en je geniet ook nog eens optimaal van de buitenruimte die je hebt.
Een buitenkeuken mét zwembad: maximale luxe op vakantie
Je hebt de keuze uit tal van vakantiewoningen met een buitenkeuken. Pak je het graag een keer écht luxe aan? Wellicht huur je binnenkort dan een vakantiewoning met een buitenkeuken en zwembad. Dit zijn vaak royale en vrijstaande woningen of fantastische villa’s. Je geniet daardoor ook nog eens iedere dag van een geweldig uitzicht. En dat zorgt natuurlijk ook weer voor het maken van mooie herinneringen en een fotoboek waar je maar al te graag in terug wilt kijken.
Een luxe huisje met jacuzzi: het perfecte wellness-uitje
Steeds meer mensen kiezen ervoor om een eigen wellness-uitje te plannen, bijvoorbeeld door een huisje met jacuzzi te huren. Helemaal geen verkeerd idee, als je het mij vraagt. Je geniet hierdoor van volop privacy en je hebt de jacuzzi natuurlijk altijd lekker voor jezelf. Even bubbelen na een lange wandeling, een intensieve sportsessie of een rustgevende meditatiesessie. Een luxe huisje met jacuzzi gaat zeker geen enkel moment vervelen.
Een jacuzzi op de mooiste plekken
Het beste van alles? Een wellness huisje met jacuzzi is op de mooiste plekken in het land te huur. Extra genieten van het buitenleven, terwijl je spieren soepel worden. Wel zo belangrijk natuurlijk, want hierdoor geniet je van een adembenemend uitzicht terwijl het warme water je spieren verwarmd. Kies bijvoorbeeld voor het huren van een:
De jacuzzi is natuurlijk een heerlijke plek om lichaam en geest op te laden en helemaal tot rust te komen. Wil je de wellness -ervaring helemaal compleet maken? Ga dan op zoek naar een vakantiewoning met jacuzzi én sauna ! Heerlijk in het najaar of het winter. Terwijl de temperaturen dalen en het misschien zelfs sneeuwt, geef je jouw weerstand een extra boost in je eigen wellness! Tip! Verras je partner door een leuk weekendje weg te boeken en vandaag nog het huisje van je dromen te huren. Samen genieten in het warme water is natuurlijk het toppunt van romantiek! Waterpret voor groot en klein, met een rivier of meer in de buurt van jouw vakantiehuis.
Een prachtig vakantiehuis aan een rivier of meer huren
Het is de droom van iedere vakantieganger; ontwaken aan een rivier of meer. Waarom? Je bent hierdoor omgeven door de mooiste natuur en geniet iedere dag van een prachtige zonsopkomst en zonsondergang. Gelukkig kan deze droom werkelijkheid worden door een vakantiehuis te huren. Het is dé plek om tijd door te brengen met het gezin, met de hele familie of met een groep vrienden.
Meer dan genoeg rust en ruimte aan het water
Je geniet dus van enorm veel rust door een vakantiewoning aan het water te huren. En of je nu vakantie viert met een groot gezelschap of een klein gezelschap, er is altijd een passend aanbod te vinden. Kies bijvoorbeeld om één van de volgende vakantiehuisjes aan een rivier of meer te huren:
* Bungalow
* Villa
* Chalet
* Cottage
* Stacaravan
Watersporten dichtbij je vakantiewoning
Het beste van alles? Er zijn ook voldoende activiteiten te vinden dichtbij je vakantiewoning. Er is genoeg te watersporten bij een rivier . Of neem een duik in het meer van de steiger, verken de rivier per kajak, ga een dagje vissen of geniet op je luchtbedje van de zonnestralen. Hierdoor is er voor jong en oud ook meer dan genoeg te beleven. Eén ding is zeker; je gaat je bij de vakantiewoning aan een rivier of meer geen enkel moment vervelen.
Je eigen aanlegsteiger
Heb je het geluk dat je zelf een boot hebt? Dan zijn er ook huisjes met een eigen aanlegsteiger. Of je kunt een huis zoeken waar je ook de boot erbij kunt huren. In Nederland genoeg keuze natuurlijk, zo is er in Friesland volop water om daar een vakantiehuis met aanlegsteiger te huren.