Een brandschone keuken én een opgeruimd gevoel in je vakantiewoning met vaatwasser. Lekker koken én toch snel opgeruimd, alles in de afwasmachine! Huur een appartement direct van de Nederlandse eigenaar. Een appartement geeft je het gevoel van een hotel, maar is beter betaalbaar en ligt doorgaans op een mooiere plek! Een magisch verblijf door een vakantiehuisje dichtbij een kasteel te huren. Hét perfecte uitje met je partner of met het hele gezin. Prachtige architectuur en een rijke historie. Tijdens je vakantie doorwerken of gewoon altijd je laptop, telefoon of tablet op WiFi kunnen aansluiten? Deze vakantiehuizen bieden toegang tot internet Huur een vakantieboerderij direct van de particuliere eigenaar. Overnachten in een boerderij? Dan weet je zeker dat je een landelijke vakantie hebt! Een pretpark = vakantiepret! Het is een ideaal uitstapje voor de kinderen. Heerlijk om dan geen uren in de auto te hoeven zitten, maar een vakantiehuis te hebben dichtbij bijvoorbeeld de Beekse Bergen of De Efteling. Huur een vakantiehuis in Frankrijk van een Nederlandse eigenaar bij HuisjeTeHuur. Geniet van de Franse zon, de Middellandse zee, Parijs of de Alpen. Neem je hond mee? En zwem je graag in zee of liever in het zwembad?
Een vakantiehuis met een vaatwasser. Nu nog afspreken wie m uitruimt deze vakantie.
Een vakantiewoning met vaatwasser huren
Tijdens je welverdiende vakantie wil je natuurlijk maximaal worden ontzorgd, bijvoorbeeld door een vakantiewoning met vaatwasser te huren. Je geniet hierdoor van al het comfort dat je thuis gewend bent en je vakantiewoning is nét even wat makkelijker op te ruimen. Ideaal als je bijvoorbeeld met een grote groep vrienden of met het hele gezin kookt. Óf als je na een lange en actieve dag graag het huis snel schoonmaakt.
Een brandschone keuken in een vakantiewoning met afwasmachine
Het is niet zo gek dat veel mensen specifiek zoeken naar een vakantiewoning met vaatwasser. Waarom? Zowel de keuken als het eetgedeelte zijn binnen een mum van tijd vrij van borden, schotels en ander servies. Hierdoor is de ruimte de hele dag door brandschoon en je geniet van een opgeruimd gevoel. En dat is wel zo fijn, want je vakantie is dé tijd om even helemaal tot rust te komen. En als je op zoek bent naar een luxe vakantiehuis, dan hoort die afwasmachine er gewoon bij natuurlijk.
Dé uitkomst voor grote families of stellen die veel koken in de vakantiewoning
Niets is zo fijn dan lekker uitgebreid ontbijten op het eigen terras of in de eigen tuin. Of je gaat barbecueën of in de keuken aan de slag met de mooiste streekproducten. Een vakantiehuis met vaatwasser maakt het opruimen net even wat makkelijker. Het is dus de ideale uitkomst voor grote families of stellen die maar al te graag veel in de keuken te vinden zijn. Tip! En weet je wat ook handig is? Neem alvast van huis wat vaatwasblokjes mee, dan kun je de vaatwasser meteen gebruiken en grijp je niet mis als er geen blokjes liggen.
Vakantiehuis zonder vaatwasser
Okay, het zou ook niet mijn eerste voorkeur hebben, maar eerlijk is eerlijk, natuurlijk biedt een klein knus vakantiehuisje zonder afwasmachine ook een boel romantiek. Want de mooiste gesprekken ontstaan natuurlijk tijdens het gezamenlijk ouderwets met de hand afwassen.( Mits de kinderen het niet hoeven te doen ;-) Want dat ontaardt hier altijd in ruzie...)
De voordelen van het huren van een appartement tijdens vakantie
Meer en meer vakantiegangers kiezen er vandaag de dag voor om een appartement te huren. Helemaal niet zo gek, want een appartement is praktisch, leuk én je voelt je er vanaf de eerste seconde helemaal thuis. Ook biedt een appartement vaak luxe faciliteiten, zoals een mooie keuken om in te koken en een eigen parkeerplaats om je auto te parkeren.
Jouw appartement in iedere denkbare omgeving
Vakantie vieren in een appartement is praktisch, leuk én je voelt je er helemaal thuis. Huur een appartement voor kleine gezelschappen of grote gezelschappen. Een appartement geeft je het gevoel van een hotel, maar is beter betaalbaar en ligt doorgaans op een mooiere plek! HuisjeTeHuur mag zich met trots dé specialist noemen op het gebied van het aanbieden van vakantiewoningen. Naast dat de appartementen van alle luxe gemakken zijn voorzien, zijn ze ook nog eens te huur in iedere denkbare omgeving. Of je nu op vakantie gaat met je partner, met de kids of naar een plek zoekt voor een workation, een appartement is altijd de ideale uitkomst. Vier jouw volgende vakantie in bijvoorbeeld een:
Een breed aanbod aan appartementen in Nederland en in het buitenland
Zowel in Nederland als in het buitenland ga je altijd een fantastisch appartement vinden. Doordat de appartementen aan worden geboden door particuliere verhuurder s, weet je altijd zeker dat het aan de hoogste standaarden voldoet. En dat zorgt er weer voor dat je nooit voor gekke verrassingen komt te staan op het moment dat je arriveert. Wacht dus niet langer en bekijk vandaag nog ons erg gevarieerde aanbod. En op onze site vind je ook appartementen voor tijdelijke verhuur.
Een huisje dichtbij een kasteel huren
Vakantie in of om een kasteel; meestal de mooiste plek met een boel historie. En ruimte! Je staat oog in oog met prachtige architectuur. Tip! Kies ervoor om een tour te boeken met een gids. Een gids kan je alles vertellen over wat er allemaal af heeft gespeeld in en rondom het kasteel. Hierdoor krijg je per ruimte meteen een erg goede indruk van waar het voor werd gebruikt.
Een vakantiehuisje dichtbij het mooiste monument van het land
Kun je het je al helemaal inbeelden? Met je partner maak je de mooiste selfies op het binnenplein van het kasteel. De kids luisteren aandachtig naar de verhalen van de gids over de kanonnen die tentoon zijn gesteld. Of je maakt voor het eerst kennis met het enorme gebouw als je langs de ringmuur van het kasteel loopt. Een bezoek brengen aan een kasteel is een echte must op vakantie. Je bent er in een mum van tijd door je vakantiehuisje te huren dichtbij het mooiste monument van het land.
Kies uit tal van leuke vakantiehuisjes, niet ver van een kasteel
Er is altijd een vakantiehuisje te huur nabij een kasteel . Vier bijvoorbeeld vakantie in een chalet, in een huisje in de bossen of op een vakantiepark met andere vrienden of nieuwe buren. Voorbeelden van landen waar je de mooiste kastelen gaat vinden, net ver van je vakantiewoning:
Vakantie in of om een kasteel; meestal de mooiste plek met een boel historie. En ruimte!
Een vakantiewoning met internet
Een vakantiewoning met internet biedt je tal van voordelen. Je stippelt net even wat makkelijker een leuke wandel- of fietsroute uit en je bent binnen no-time op de hoogte van de beste restaurants die te vinden zijn in de nabije omgeving. De kids spelen de leukste spelletjes online of je kunt even FaceTimen met vrienden of familie. Al met al meer dan genoeg redenen om voor je volgende vakantie een vakantiehuis met internet te huren.
Ideaal voor een productieve werkdag
Kies je voor een vakantiewoning als plek voor je eigen workation? Dan is een goed werkende internetverbinding natuurlijk van cruciaal belang. Je hebt binnen no-time devices zoals je laptop, telefoon of tablet op WiFi aangesloten. Zo zit je altijd goed klaar voor een belangrijke meeting, voor een call met collega’s of werknemers of om de nodige research online te doen voor je vakgebied. Laat die productieve dagen dus maar komen!
Direct contact opnemen met de particuliere eigenaar
Voor zowel werk als voor een welverdiende vakantie, is het huren van een vakantiewoning met internet dus de ideale uitkomst. Je kiest bij ons uit een breed aanbod aan vakantiewoningen die van dit gemak én meer zijn voorzien. Heb je de ideale vakantiewoning gevonden? Je neemt direct contact op met de desbetreffende particuliere eigenaar. Wacht dus niet langer en maak vandaag nog een reservering voor een vakantiehuis met internet!
Vakantie vieren op een eigen boerderij
Kom lekker tot rust door een boerderij als vakantiewoning te huren. Een boerderij is landelijk gelegen én van alle luxe gemakken voorzien. Terwijl de kids de tijd van hun leven hebben door buiten te spelen, geniet je zelf van een lekker hapje en een drankje op het royale terras. Een boerderij is in verschillende uitvoeringen te huur, zodat er voor ieder denkbaar gezelschap een passend verblijf te huren is.
Een prachtige ligging in de bossen óf met een uitzicht over de velden
Iedere vakantieboerderij is van alle luxe gemakken voorzien en heeft een fantastische ligging. Geniet van een prachtig uitzicht over de velden of de bossen. En als je denkt aan een boerderij is dat niet hetzelfde als kamperen bij de boer. De omgeving is landelijk, er is volop natuur, als je geluk hebt inclusief boerderijdieren. Maar je hebt wel de luxe van een ruim vakantiehuis. Enkele luxe faciliteiten, die terug kunnen komen in een boerderij, zijn:
Het avontuur begint tijdens de weg naar de boerderij toe
Je overnacht misschien maar eens in je leven in een boerderij. Daarom is het wel zo leuk om hiervoor goed uit te pakken. Geef een kleurboek met prints van de boerderij aan de kids in de auto of organiseer een leuke quiz voor vrienden en familie. Deze speel je natuurlijk makkelijk af via de HDMI-kabel die je meeneemt voor de televisie, die aanwezig is in de boerderij.
Jouw favoriete boerderij huren via een particuliere verhuurder
Kun je niet wachten om je volgende vakantie door te brengen in een boerderij? In zowel Nederland als in het buitenland zijn verschillende vakantiewoningen te vinden. Iedere boerderij huur je meteen via een particuliere verhuurder. Bekijk het actuele aanbod aan boerderijen online en huur een verblijf voor grote gezelschappen of kleine gezelschappen.
Een vakantiehuis dichtbij een pretpark
Je vakantiehuis dichtbij een pretpark. Dat is dubbel pret! Want natuurlijk is een pretpark één van de leukste uitjes voor de kids als je op vakantie gaat. Zowel in Nederland als in het buitenland zijn er tal van spectaculaire attracties in pretparken te vinden. Lopen de temperaturen op in de zomer, ga dan bijvoorbeeld op zoek naar een pretpark met zwembad of waterattracties voor de nodige verkoeling. Vanuit je vakantiehuis de leukste pretparken bezoeken is ideaal. En er zijn genoeg leuke pretparken in Nederland en in het buitenland.
Dit is het kleinste pretpark ter wereld
De Efteling kent iedereen. Maar ook voor het kleinste pretpark van de wereld hoef je niet lang te reizen. Want wist je dat er een Mini Efteling bestaat in het Brabantse Nieuwkuijk? De kids staan hier ook in oog met de mooiste sprookjes. Maar daarnaast staat Nieuwkuijk ook bekend om de prachtige nabijgelegen natuurgebieden en het altijd gezellige ‘s-Hertogenbosch ligt op een steenworp afstand. Je gaat hier dus vast en zeker een geweldige tijd beleven. Maar je vakantiehuis huren bij de Efteling staat natuurlijk garant voor maxi-pret.
Dit is het goedkoopste pretpark ter wereld
Tivoli Gardens in Kopenhagen staat bekend als het goedkoopste pretpark ter wereld. Ideaal dus om te bezoeken vanuit een eigen vakantiewoning . Blijf je graag liever dichterbij huis? Kies bijvoorbeeld voor een weekendje weg met attractiepark. Parken zoals de Efteling, Walibi en Bobbejaanland in België lenen zich perfect voor een korter verblijf. Als je niet gebonden bent aan een specifieke periode, doet het je goed om kortingsacties voor de pretparken in de gaten te houden. Hierdoor bespaar je aardig op de kosten voor een ticket en heb je net even wat meer budget vrij om uit te geven aan je welverdiende vakantie.
Wie is er nog nooit naar Frankrijk op vakantie geweest? Nou?
Ideaal vakantieland, omdat het alles heeft; strand, zee, rivieren, bos, berg, natuur en prachtige steden. Oja, en wijn!
Vakantiehuis van particulier
Direct huren van eigenaar
Tips
Roussillon of de Provence.
Jouw vakantiehuis in Frankrijk verhuren?