Last Minute vakantiehuis van particulier huren. Verschillende huisjes voor verschillende budgetten bij HuisjeTeHuur. Snel weg naar een lekker huisje voor een écht vakantiegevoel. Een huisje dichtbij horeca. Handig als je alles te voet wilt doen en centraal wilt zetten, qua lokatie van je vakantiehuis. Vakantie is Rust, Ruimte en .... Winkelen. Shop till you drop! En dan weer met de voeten omhoog in je vakantiehuis. Een chalet huren van een particulier eigenaar: bij HuisjeTeHuur huur je romantische, knusse houten huisjes of grote moderne luxe chalets. Jezelf even helemaal opladen in een vakantiehuis aan zee en strand. Geniet van het geluid van de golven die de kust bereiken. Breng lichaam en geest met elkaar in balans in een vakantiehuis met sauna. Dé plek om je batterij helemaal op te laden. Huur je vakantiewoning dichtbij het vliegveld. Een minimale reistijd en maximaal plezier op vakantie. Huur dichtbij het vliegveld via HuisjeTeHuur. De leukste tijd door een vakantiehuisje dichtbij een speeltuin te huren. Een eigen speeltuin of dichtbij een (overdekt) speelpark. Ontdek ook het kind in jou... Huur een vakantiehuis in Frankrijk van een Nederlandse eigenaar bij HuisjeTeHuur. Geniet van de Franse zon, de Middellandse zee, Parijs of de Alpen. Neem je hond mee? En zwem je graag in zee of liever in het zwembad?
Een Last Minute vakantie? Huur een vakantiehuisje!
Neem je graag binnenkort een paar vakantiedagen op en ben je daarom op zoek naar een Last Minute vakantie? Je weet als geen ander dat de vakanties via reisbureaus dan helemaal niet meer zo scherp geprijsd zijn. Huur in plaats daarvan gewoon je eigen vakantiehuisje. Hierdoor ben je enorm flexibel als het op de plek van bestemming aankomt en er is altijd wel een Last Minute deal te vinden die past binnen jouw budget.
Verschillende soorten Last Minute vakantiehuisjes
Wat de beste Last Minute deal is, hangt vooral af van het type vakantiehuisje waar je voorkeur naar uitgaat. Er is namelijk enorm veel mogelijk. Zo heb je bijvoorbeeld de keuze uit een:
Je kent het wel. Er zijn een aantal momenten in het jaar dat je even een break kunt gebruiken. Misschien is het erg hectisch op werk, je merkt dat je weerstand afneemt in het najaar of je kunt gewoon wel wat quality time met je partner gebruiken. Dan is een vakantiehuisje met jacuzzi Last Minute huren natuurlijk één van de beste dingen die je kunt doen. Breng lichaam en geest met elkaar in balans en geniet van de warmte van het water.
Voordelig vakantiehuis huren
Omdat de verhuurder het soms heel prettig vindt om op het laatste moment zijn vakantiewoning te kunnen verhuren, kun je vaak een leuke prijs afspreken. Een mooie last-minute-korting is natuurlijk de leukste voorpret als je jouw vakantiehuis huurt van een particulier. Kijk je even bij onze last-minute vakantiehuizen?
Waarom een last-minute boeken?
Het is soms juist heerlijk om op het laaste moment een last-minute te boeken, omdat je dan met meerdere factoren rekening kunt houden. Is het lekker weer in november in Spanje? Ga lekker naar Barcelona, want daar zijn de rijen voor de Sagrada Familia kort. Ligt er sneeuw in maart in Oostenrijk? Ga nog voordelig buiten het seizoen skieen. Het kan je vaak veel geld schelen om op het laatste te kiezen om een huis te huren via een particuliere verhuurder. Als je op vakantie bent is het ideaal als je horeca in de buurt hebt. Je hoeft dan niet ver te lopen naar een restaurant of een gezellige café. Er zijn vakantiehuizen die in een levendige omgeving liggen. Daar zijn veel faciliteiten en heb je diverse horeca-zaken in de buurt.
Een leuk uitje voor het hele gezelschap als je kiest voor een dagje winkelen
Of je nu vakantie viert in Nederland of in het buitenland, het is altijd een leuke idee om een dagje te gaan winkelen. Je maakt hierdoor kennis met net even wat andere winkels en shopt er misschien wel de leukste en nieuwste items voor je garderobe. Het is het ideale uitje als er regenachtig weer aan wordt gekondigd, als je bijvoorbeeld de kerstinkopen gaat doen of cadeautjes wilt halen voor een verjaardag, Vaderdag of Moederdag.
Verschillende leuke steden in Nederland waar je kunt winkelen
We hebben in ons eigen kikkerlandje het geluk dat er tal van prachtige steden te vinden zijn. De volgende steden lenen zich dan ook perfect voor een dagje shoppen met je partner of met het hele gezin:
Haal de leukste souvenirs in huis door tijdens vakantie te shoppen
Een dagje winkelen is een erg leuke afwisseling op bijvoorbeeld een vakantie midden in de natuur. Misschien kun je een nieuw paar schoenen gebruiken of je haalt graag de lekkerste chocolade in huis. Misschien ga je zelfs op zoek naar de leukste souvenirs voor in huis. Denk hierbij aan een leuke vaas voor in de woonkamer of een nieuw fotolijstje waar je jouw mooiste vakantiefoto in kunt gaan lijsten. Een dagje winkelen op vakantie. Leuk voor jong en oud én de perfecte activiteit als er regen aan wordt gekondigd.
Chalet huren
Een chalet geeft dankzij de vorm en het hout een echt vakantiegevoel. Gezellig en knus. Een ideale manier om je vakantie te ervaren.
Wat is een chalet?
Een chalet zit tussen een vakantiehuis en een caravan in. Een chalet is eigenlijk een houten blokhut, maar biedt wat meer comfort. Een stacaravan of caravan is kleiner en heeft alleen een begane grond. Een chalet kan soms een extra verdieping hebben, door de ruimte die ontstaat door het driehoekige dak. Chalets hebben soms ook een mooie houten veranda.
Omdat chalets vaak op maakt gemaakt worden hebben ze vaker een unieke vorm. Want ze komen niet uit een fabriek rollen met de standaardmaten wat gebruikelijker is bij stacaravans.En chalet heeft vaak een redelijke isolatiewaarde, beter dan caravans, die van kunsstoffen gemaakt is.
Waar staan chalets?
Chalets kennen we al heel lang, vooral van die wintersportplaatjes. De eerste chalets stonden dan ook in de Alpenlanden. Een chalet is gemaakt van hout. Niet van dat tuinhuisjeshout, maar van zwaar hout dat ook isolerend werkt en wel tegen een stootje of stormpje kan. Het heeft oorspronkelijk een zadeldak met overstekende dakranden. Ook ken je vast de plaatjes met de geraniums aan de balkons en de luiken voor de ramen.
En in landen als Zwitserland, Italië en Oostenrijk kwamen toeristen hun vakanties doorbrengen in die prachtige typische houten chalets. Tegenwoordig wordt de naam chalet gebruikt voor veel meer type vakantiehuizen en villa's. En vooral op vakantieparken en campings kun je overnachten in huisjes die geinspireerd zijn op die authentieke chalets.
In Nederland is dit type woningen ook heel populair geworden als vakantiehuis. Hier kun je chalets huren in Nederland
Als je graag naar Belgie gaat, dan heb je geluk, want er staan heel veel chalets in België die als luxe vakantiewoning dienen.
Chalet huren van particulier
Chalets vind je dus veel op vakantieparken. Maar via onze site zijn er ook veel chalets te vinden die direct door de particuliere eigenaar worden verhuurd.
En bij particuliere verhuurderes is het soms ook mogelijk om een chalets te huren voor langere tijd voor als je tijdelijke woonruimte nodig hebt.
Chalet huren in het bos
Wat ik nou écht vakanite vind? Een chalet, liefst verhuurd door een particulier, dat een beetje afgezonderd in het bos staat. Dan heb je dat ultieme terug-naar-de-basis-gevoel. Ik word daar blij van! En als je kijkt naar ons aanbod, dan zie je gelukkig genoeg chalets in het bos - Nederland Kacheltje aan, of liever nog, stoeltje in het ochtenzonnetje, wat voer voor de eekhoorn, verrekijker in de aanslag. Affijn, jij snapt dit vast ook :-)
Chalet verhuren
Heb je zelf een heerlijk chalet waar je anderen ook van wilt laten genieten als vakantiehuis? Dan kun je je bij ons inschrijven en verhuur je chalet vandaag nog. Geniet van zon, zee en strand, zo vanuit je vakantiewoning.
Een vakantiehuis aan zee/strand huren
Je hebt vast en zeker wel eens gedroomd van vakantie vieren in een vakantiehuis aan zee/strand. Dat is ook niet zo gek, want je viert hierdoor vakantie op één van de beste locaties van het land. Binnen no-time sta je met je voeten in het water, kan je hond oneindig blijven rennen over het strand met een balletje of leer je jouw zoon of dochter hoe een vlieger te gebruiken. Maar ook de actieve vakantieganger haalt zijn of haar hart op met de vele watersporten die er te vinden zijn.
Een kalmerend geluid van de golven die de kust bereiken
Niets is zo fijn dan je hoofd even helemaal leegmaken. Kies er daarom voor om iedere ochtend een fijne strandwandeling te maken. Je geniet zelfs al vanuit je vakantiehuis van het kalmerende geluid van de golven die de kust bereiken. Om het nog niet eens te hebben over de meest waanzinnige zonsopkomsten en zonsondergangen, waar je iedere dag op wordt getrakteerd.
Huur een vakantiehuis in verschillende formaten
Een vakantiehuisje aan zee en strand voelt al snel als thuiskomen. Neem eens een kijkje in ons aanbod en huur een vakantiehuis in verschillende formaten. Het huren doe je rechtstreeks via ons netwerk van particuliere eigenaren. Dit zorgt voor een fijne en duidelijke communicatie en je krijgt antwoord op al je vragen die je over het verblijf hebt.
Vakantiehuis met sauna
Een sauna in jouw vakantiehuis werkt heerlijk ontspannend en maakt van een herfstvakantie of winterverblijf een wellness-vakantie!
Het ultieme wellness gevoel in een vakantiehuis met sauna
Een vakantiehuis met sauna is dé uitkomst om jezelf even helemaal op te laden. Want laten we eerlijk zijn, in het dagelijks leven ben je behoorlijk druk met werk, familie of het runnen van het gezin. Om het nog niet eens te hebben over een paar keer per week sporten of het sociale leven met vrienden. Ervaar het ultieme wellness gevoel door een vakantiehuis met sauna te reserveren.
De voordelen van het gebruik van een sauna in een vakantiehuis
Dat de sauna goed is voor lichaam en geest, is iets dat we allemaal weten. Stramme spieren komen beter los, afvalstoffen worden vele malen beter afgevoerd en doordat je gaat transpireren, geniet je ook sneller van een zachte huid. Neem na het brengen van een bezoek aan de sauna een verfrissende douche, om je lichaam weer op de juiste temperatuur te krijgen.Tip! Neem je eigen badjas mee naar een vakantiewoning met sauna. Dit maakt de wellness beleving helemaal compleet. Zo kom je extra uitgerust terug van je vakantie.
Huur een vakantiehuisje met sauna
Vooral als de letter 'R' in de maand zit, is het extra belangrijk om goed voor je weerstand te zorgen. Niet alleen in Nederland zijn er genoeg vakantiewoningen met sauna's te vinden, maar ook in bijvoorbeeld de wintersportgebieden van Frankrijk, Oostenrijk en Zwitserland. Een vakantiewoning huur je direct via een particuliere aanbieder en is altijd van alle luxe gemakken voorzien.
En naast een sauna is een vakantiehuis met hottub in de tuin ook fantastisch. En beiden is natuurlijk nog hemelser. Zolang je maar goed zorgt voor de afkoeling na je sauna-bezoek.
Soorten sauna's
Als je een vakantiehuis boekt met een sauna, kijk dan even wat voor soort sauna het huisje heeft. De eigenaar kan je er vast alles over vertellen. En dan ben je lekker voorbereid. Je hebt bij vakantiehuizen met sauna bestaat uit onder andere elektrische, infraroodsauna’s en houtgestookte sauna's.
Infrarood of Finse sauna
De infraroodsauna’s zijn vaak wat kleiner van formaat en werken vooral op de spieren door. Houtgestookte sauna’s zijn de klassieke sauna's, ofwel de Finse sauna. Je weet wel, met het opgieten van water, waarbij er veel stoom vrijkomt.. Het voordeel van infrarood sauna's is dat ze snel warm zijn. Daarbij kun je dus kort van tevoren plannen om in de sauna te gaan. De klassieke sauna, die je kent ook van die aparte houtgeur als ie goed warm is, die duurt wat langer met opwarmen. En als je gaat voor een oppepper van je immuunsysteem, dan is de Finse sauna een aanrader! Zo kom je lekker gezond terug van je vakantie als je een huisje boekt met sauna.
Een vakantiehuisje dichtbij een vliegveld huren
Geniet je binnenkort van een welverdiende vakantie, dan is het is natuurlijk erg fijn om te weten dat het vliegveld dichtbij het vakantiehuis dat je gaat huren, te vinden is. Efficient en voordelig! Want je bespaart hierdoor aardig wat reistijd en natuurlijk hoge taxikosten die je betaalt van het vliegveld naar de accommodatie en terug. Ook is het, doordat je dichtbij het vliegveld overnacht, eigenlijk geen enkel probleem om wat voor tijd je aankomt en vertrekt. Door de perfecte ligging, ben je nét even wat flexibeler als het aankomt op de reistijd. En dat maakt je vakantie vele malen relaxter.
De ideale bestemming voor een minimale reistijd
Wat de reden is waarom je graag gaat voor een minimale reistijd, kan erg verschillend zijn. Misschien boek je binnenkort je eerste vakantie als kersvers gezinnetje en weet je niet zo goed hoe het reizen met je kleintje gaat zijn. Iemand uit het reisgezelschap is minder goed ter been en reist daardoor graag zo efficiënt mogelijk. Of je wilt simpelweg zelf maximaal kunnen genieten van het zonnetje, en daardoor dus een minimale tijd in de auto of ander soort vervoer zitten.
Kies uit verschillende soorten vakantiehuisjes
Als het aankomt op vakantiewoningen bij het vliegveld, is er enorm veel mogelijk. Hierdoor is er voor ieder reisgezelschap wel een leuk huisje te vinden. Je hebt bijvoorbeeld de keuze uit een:
Fijn om vooraf te weten dat het vliegveld dichtbij je vakantiehuis is.
Een vakantiehuisje huren dichtbij een speeltuin
Een vakantiehuisje huren dichtbij een speeltuin is natuurlijk het fijnste dat er is voor de kids. Ze kunnen zich urenlang vermaken én spelen met nieuwe vakantievriendjes. De speeltuin is dé plek om te ontdekken, te ravotten en om lekker moe te worden. De kans is daardoor dus ook erg groot dat ze als een blok in slaap vallen na een dagje spelen! Kies daarom altijd uit dit aanbod aan vakantiehuisjes met een eigen speeltuin of dichtbij een speelpark .
Breng bij slecht weer een bezoek aan een overdekte speeltuin
Je zit natuurlijk liever niet te wachten op een regenachtige dag op vakantie. Als je dan liever binnen wilt blijven, kun je er altijd nog voor kiezen om een keer een bezoek te brengen aan een overdekte speeltuin. Hierdoor kunnen de kids nog steeds de leukste speeltoestellen ontdekken, zonder dat de kans bestaat dat ze uit gaan glijden tijdens het spelen. Hierdoor ga je dus ook meteen erg gerust hart naar het speelgedeelte voor de kids en de kids kunnen veilig blijven spelen.
Hét ideale uitje voor iedere leeftijd
Vaak bestaat een speeltuin of een speelpark uit verschillende gedeeltes. Hierdoor is er dus voor ieder leeftijd meer dan genoeg vermaak. Als is het maar om naar je kinderen te kijken die zich vermaken. Is je interesse gewekt? Bekijk dan het aanbod aan vakantiewoningen op deze pagina en ontdek wat voor soort speelgedeelte dichtbij het huisje te vinden is. Met een speeltuin is het voor de kleintjes al meteen vakantie.
Wie is er nog nooit naar Frankrijk op vakantie geweest? Nou?
Vakantiehuis van particulier
Direct huren van eigenaar
Tips
Roussillon of de Provence.
Jouw vakantiehuis in Frankrijk verhuren?