Huur een vakantieboerderij direct van de particuliere eigenaar. Overnachten in een boerderij? Dan weet je zeker dat je een landelijke vakantie hebt! Een vakantiehuis huren in Lot et Garonne bij een particuliere eigenaar? Bekijk ons aanbod gites, chalets, fermettes, villa’s en boerderijen.
Luxe Chalet / huisje op een prachtig vakantieparadijsje in Zuid-west Frankrijk. Heerlijk zwembad met minicamping en varhuurtent (Saharatent).
detail tekst: dit cadene tarn et garonne, midi-pyrénées 345 in de authentieke boerderij hebben wij met . .
Vakantie vieren op een eigen boerderij
Kom lekker tot rust door een boerderij als vakantiewoning te huren. Een boerderij is landelijk gelegen én van alle luxe gemakken voorzien. Terwijl de kids de tijd van hun leven hebben door buiten te spelen, geniet je zelf van een lekker hapje en een drankje op het royale terras. Een boerderij is in verschillende uitvoeringen te huur, zodat er voor ieder denkbaar gezelschap een passend verblijf te huren is.
Een prachtige ligging in de bossen óf met een uitzicht over de velden
Iedere vakantieboerderij is van alle luxe gemakken voorzien en heeft een fantastische ligging. Geniet van een prachtig uitzicht over de velden of de bossen. En als je denkt aan een boerderij is dat niet hetzelfde als kamperen bij de boer. De omgeving is landelijk, er is volop natuur, als je geluk hebt inclusief boerderijdieren. Maar je hebt wel de luxe van een ruim vakantiehuis. Enkele luxe faciliteiten, die terug kunnen komen in een boerderij, zijn:
Het avontuur begint tijdens de weg naar de boerderij toe
Je overnacht misschien maar eens in je leven in een boerderij. Daarom is het wel zo leuk om hiervoor goed uit te pakken. Geef een kleurboek met prints van de boerderij aan de kids in de auto of organiseer een leuke quiz voor vrienden en familie. Deze speel je natuurlijk makkelijk af via de HDMI-kabel die je meeneemt voor de televisie, die aanwezig is in de boerderij.
Jouw favoriete boerderij huren via een particuliere verhuurder
Kun je niet wachten om je volgende vakantie door te brengen in een boerderij? In zowel Nederland als in het buitenland zijn verschillende vakantiewoningen te vinden. Iedere boerderij huur je meteen via een particuliere verhuurder. Bekijk het actuele aanbod aan boerderijen online en huur een verblijf voor grote gezelschappen of kleine gezelschappen.
Vakantiehuis huren in Lot et Garonne
Een vakantiehuis huren in Lot et Garonne is een geweldig idee als je op zoek bent naar een unieke vakantiebestemming in Frankrijk..Deze mooie streek ligt in het zuidwesten van Frankrijk, in de regio Nouvelle-Aquitaine, en staat bekend om haar prachtige natuur en rustige, landelijke sfeer. Er zijn vele redenen te bedenken waarom het plannen van een vakantie in Lot et Garonne een geweldig idee is. Zo kun je hier genieten van de indrukwekkende bossen, heuvels en wijngaarden van de Dordogne en de Lot. Ook zijn hier veel leuke activiteiten te ondernemen, zoals wandelen, fietsen, kajakken en zwemmen in de rivieren. Deze streek biedt bovendien een rijke cultuur met tal van interessante dorpen en steden om te bezoeken. Dit is dus echt een fantastische vakantie bestemming waar je het heerlijk naar je zin zult hebben.
Wat kun je doen in Lot et Garonne?
Lot et Garonne heeft vele historische steden, zoals Agen, Villeneuve-sur-Lot en Marmande, waar je prachtige monumenten, kerken, kastelen en oude huizen kunt bekijken. Hier vind je ook de leukste lokale markten, waar je lokale producten kunt kopen en proeven. Bergerac staat bekend om haar wijnproductie en biedt een rijke historie, prachtige monumenten en een gezellige sfeer. Je vindt in deze streek ook prachtige landschappen, waaronder het Parc Naturel Régional des Landes de Gascogne met een rijk aanbod van wandel- en fietspaden, en het Parc Naturel Régional des Causses du Quercy. Houd je van kastelen? Dan is Bonaguil zeker de moeite waard met een prachtig uitzicht over de omgeving. Als laatste kun je in Lot et Garonne heerlijk zwemmen, golfen, vissen, paardrijden, paragliden en nog veel meer sportieve activiteiten uitvoeren.
Waarom een vakantiewoning huren bij Huisje te huur?
Wil je een vakantiehuis huren in Lot et Garonne, dan heb je bij ons veel verschillende mogelijkheden. Zo kun je bijvoorbeeld kiezen voor een woning van een particuliere eigenaar, waar je direct kunt huren. Vaak is dit een Nederlandse eigenaar, wat het huren van een huis nog aantrekkelijker maakt. Wij bieden diverse soorten vakantiewoningen aan in Lot et Garonne, zoals een gîte, chalet, villa, boerderij of fermette. Sommige van deze woningen beschikken zelfs over een eigen zwembad of een privé-zwembad, wat nog meer comfort en ontspanning biedt tijdens je vakantie. Ook als je met je hond op vakantie wilt gaan is deze streek een geweldige bestemming. We bieden veel vakantiehuizen die huisdiervriendelijk zijn, zodat je je trouwe viervoeter lekker mee kunt nemen op vakantie. Zo kunnen jullie samen genieten van al het moois dat deze streek te bieden heeft.
Jouw vakantiewoning in Frankrijk - Lot-et-Garonne verhuren?
Heb je zelf een tweede huisje, villa, chalet, gite, landhuis of fermette in Lot-et-Garonne en wil je jouw vakantiehuis in Lot-et-Garonne verhuren? Bij ons ben je welkom! Doordat wij geen commissie vragen, maar alleen een vriendelijke jaarbijdrage heb je weinig kosten voor ons verhuurplatform en doe je alles in eigen beheer. Boekingen regel je helemaal zelf. En zo kunnen huurders direct contact opnemen met jou als particuliere eigenaar. Dus mocht je een woning hebben in Frankrijk en deze graag in eigen beheer verhuren zonder provisie of verborgen kosten, voor een laag vast bedrag per jaar, dan kun je bij ons je tweede huis in Lot-et-Garonne onafhankelijk verhuren zonder provisie.
Populair