Beschikbaarheid van dit vakantiehuis:
Vakantiehuis 'La Source' in Frankrijk | Lot | Montcabrier:
Deze uit de 19e eeuw stammende gerestaureerde en geheel vrij gelegen (op 15 Km afstand van onze andere woningen. Deze lottoise boerderij is van alle luxe en gemakken voorzien.La Source is ruim 150 jaar oud. Het is van origine een boerderij waar koeien en geiten werden gehouden. Rondom de woning was er 14 hectare grond. Onder de woning bevonden zich de stallen. De stallen zijn nu in gebruik als kelder. In 1928 is La Source voor de eerste keer gerestaureerd en van elektriciteit voorzien. Na de tweede wereldoorlog zijn er diverse verbeteringen aangebracht en in 1963 is de woning geheel verbouwd en aanzienlijk vergroot. Een deel van de grond is toen verkocht. Vanaf die tijd is de woning altijd in gebruik geweest als tweede woning. Tevens is er toentertijd een natuur waterbron aangelegd vanuit de bossen achter het huis. De woning had nu ook stromend water. Deze bron is nog steeds in gebruik. In 1982 is la Source. Aangesloten op het waterleidingnet van het departement (het water is zeer goed te drinken)
Vanaf begin jaren negentig hebben er veel verbeteringen en verbouwingen plaatsgevonden in en rondom de boerderij en recentelijk hebben wij bij de woning een zwembad laten bouwen. Het resultaat mag er zijn; de luxe van vandaag met de franse sfeer van vroeger.
U kunt gebruik maken van ons schitterende privé zwembad van 8×4 meter wat geheel ter beschikking staat aan u en uw familie. U hoeft deze met niemand anders te delen.Het is een volledige prive woning
Het zwembad hebben wij speciaal voor kinderen omheind met een hek, bovendien ligt het zwembad heel mooi achter struiken dus u hebt alle privacy om hier van te genieten. Daarnaast hebben we bij het zwembad ook nog een terras. Tevens is er een stenen barbecue en zijn er parasols aanwezig. We verhuren La source met zwembad alleen in de maanden mei, juni, juli, augustus en september. Zonder zwembad de maanden april en oktober.
Deze gite heeft het officiele franse statuut “Meuble de Tourisme” dit wil zegen dat ze door een onafhankelijke instantie is goedgekeurd en voldoet aan de eisen het zg. le classement du meuble de tourisme
L’article l.324-1 du code du tourisme
Verder heeft de zeer ruime woonkamer een roomkleurig eiken plafond met balken. Daarnaast vindt u hier een authentieke lottoise openhaard schouw, voorzien van een zeer grote houtkachel. Lichte tegelvloer, recent vernieuwd en een gezellige landhuis keuken, ook recent vernieuwd. Een LCD HD breedbeeld kleuren televisie met HD schotelontvanger. U kunt hiermee alle Nederlandse en tevens nog 100 buitenlandse zenders mee ontvangen. Ook kunt u gebruikmaken van een stereo installatie met CD speler. Voor de koudere perioden is er naast de houtkachel ook centrale verwarming in de woning aanwezig
In deze woonkamer vindt u ook een grote lichte keuken, stijl landhuis,met koelkast, inbouw hetelucht oven en gaskookplaat. Een koffie apparaat, een senseo, waterkoker, magnetron, vaatwasser alsmede een afzuigkap etc.etc
De woonkamer brengt u via 2 grote openslaande deuren op terras 2 en de tuin die u leidt naar het privezwembad.
Vanuit de woonkamer komt u ook in de eerste grote slaapkamer met een 2-persoonsbed (140×200)met lattenbodem, een linnenkast en een eiken parketvloer. De lange gang die u ook bereikt vanuit de woonkamer brengt u naar twee andere slaapkamers. De tweede ruime slaapkamer heeft een groot 2-persoonsbed (180×200) en een linnenkast (hang/leg. Aan het einde van deze lange gang bevindt zich de derde ruime slaapkamer. Hier staan twee bedden. Een stapelbed 2x 80×200 en een 2-persoonsbed 140×200. Ook hier vindt u een linnenkast.
De kleine gang die u bereikt via de lange gang, brengt u bij de ruime bijkeuken met wasmachine, een vrieskast en strijkplank met strijkbout en de badkamer. Deze laatste heeft een vaste wastafel, separate douche, bidet en ligbad.(200 liter heet water boiler). Het sanitair en de tegels zijn wit. Toilet is onlangs geheel vernieuwd en is opnieuw met Provençaalse lavendel blauwe tegels betegeld.